РБ Залцбург и Милан направиха 1:1 в група Е на Шампионска

...

Милан започна с грешна стъпка срещу РБ Залцбург

РБ Залцбург и Милан направиха 1:1 в група Е на Шампионска лига. Ноа Окафор се разписа за домакините в 28-та минута, а Алексис Салемакерс донесе равенството в 40-та минута.

Милан стартира мощно мача, като в 8-та минута Оливие Жиру бе покрай това да означи. Французинът не отигра по-най положителния метод ситуацията, а удара му се озова в ръцете на Филип Кьон.

Така се стигна до 28-ата минута, когато Ноа Окафор съумя да се измъкне от отбраната на Милан и да получи топката от Фернандо, след което прати топката по земя в мрежата на Майк Менян.

" Росонерите " преобладаваха, а в 40-ата минута натискът бе материализиран от Алексис Салемакерс. Рафаел Леао свърши добра работа в офанзивата, при която съумя да прати топката към Салемакерс и той преодоля Филип Коен за 1:1.
 Манчестър Сити се наложи с 4:0 над Севиля в Шампионска лига
Манчестър Сити с погром над Севиля, Халанд не се стопира

Лесен триумф

Сблъсъкът бе от Група E, в която Динамо (Загреб) направи първата огромна изненада като победи тима на Челси с 1:0 по-рано вечерта.